Probíhají práce na fórum, jeho provoz může být omezen.

Co je Aliexpress?

Zamčeno
IgorK
Příspěvky: 163
Registrován: pát 08. led 2021 6:30:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Gender:
Kontaktovat uživatele:

Co je Aliexpress?

#1

Příspěvek od IgorK »

Co je Aliexpress?

Obrázek

AliExpress.com je Čínský e-shop, jeden z největších na světě.
Najděte tam víc jak milion druhů zboží, úplně vše co Vás napadne. Budete moc mile překvapeni tím jak levný a široký sortiment je tam k dispozici.


Všimli jsme se, že hodně lidi se boji na Ali nakupovat.Můžete nám ale věřit, že není se čeho bát.Pokud nakupujete třeba na Aukro, tak budte vědomi toho, že ALI je stejně bezpečné! Prodejce kterému zaplatíte za zboží nedostane ani KORUNU než Vy potvrdíte , že jste převzali zásilku !Největší výhodou je, že u téměř všeho je pošta do ČR ZDARMA, Př: Koupíte si náušnice za 0,30$ (cca 7,- kč) tak i přesto máte poštu zdarma, není to omezené min. částkou za nákup.


Mnoho českých prodejců a slevových portálů prodává toto zboží tady v České Republice. To je jeden z mnoha důvodů proč jsme se rozhodli pomoci lidem nakupovat levné a kvalitní zboží z Číny. Po čase na to přijdete sami jak drastickým způsobem vydělávají v ČR překupníci. Všude uvidíte příklady toho, jak se zboží z Číny tady prodává několikanásobně dráž.
Teď si zkuste otevřít stránku Aliexpress.com a můžete začít prohlížet :) V dalším článku Vám popíšeme podrobný postup jak se na Aliexpress zaregistrovat a spoustu dalších návodů a informací!

Pokud rozhodnete se nakupovat na Ali, přidejte se k nám do skupinky
https://www.facebook.com/groups/AliCesko/
Těšíme se na Vás!!


Pokud potřebujete poradit, napište o tom ZDE
Zamčeno