Probíhají práce na fórum, jeho provoz může být omezen.

Kategorie pravidel

Pravidla fóra

Tato pravidla vymezují povinnosti všech, kteří navštevují AliCesko.cz. Každý registrovaný uživatel by je měl ctít a respektovat v zájmu zachování kvality fóra.

 1. Obecná pravidla

   • Zákaz sdílení reklamních příspěvků bez souhlasu Administratorů.
   #
 2. Skrytý prodej

  1. PRAVIDLA FÓRUM "SKRYTÉ PRODEJE"


   Tohle fórum slouží ke sdílení skrytých odkazů na AliExpressu a k diskuzi témat s tím souvisejících.
   Nákup zboží z odkazů sdílených na fórum je na vlastní riziko, autor příspěvku s odkazem nenese za informaci o zboží žádnou odpovědnost, příspěvky mají pouze informativní charakter.

   Vstupem do fóra berete na vědomí, že bylo zřízeno výhradně pro vzájemnou diskuzi členů mezi sebou, nikoliv pro komerční účely. Zboží zde nabízené je bazarového charakteru, za což vždy zodpovídá prodávající.

   Diskutovat lze o čemkoliv a listina zákl. práv a svobod v bodě 17 říká : (1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

   Vyloučení z fóra není povinnen administrátor zdůvodňovat, členství ve fórum je závislé výhradně na jeho vůli.
   Nesouhlasíte-li s některým z výše uvedených bodů, neregistrujte se na fórum. Změníte-li názor (a svůj souhlas) později, opusťte tuto skupinu nebo informujte někoho z administrátorů a požádejte o neprodlené ukončení členství.

   Sdílet skryté odkazy může každy, na fórum může přispívat zaregistrovaný uživatel, Administrace (provozovatel) fórum nenese žádnou zodpovědnost za jeho obsah.

   Souhlasem s pravidly se rozumí registrace na fórum!
   #